Ofertă acceptată Cumpărare directă

hartie copiator a4 500 coli/top -80 gr

Număr anunț
DA21391723
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.240 RON
Valoare atribuită
5.240 RON
Data publicării
04.10.2018 14:28
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.240 RON

din 5.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.