Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER HP CC364A

Număr anunț
DA21679416
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,56 RON
Valoare atribuită
507,56 RON
Data publicării
07.11.2018 12:10
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,56 RON

din 507,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.