Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CF411A CF412A CF413A (410A) CARTUS TONER C M Y (2300 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M452 M377 M 477
- Număr anunț
- DA21672210
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.623,33 RON
- Valoare finală
- 2.623,33 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 17:26
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.