Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala HP LaserJet MFP M436nda, Laser, Monocrom, Format A3, Duplex, ADF , Retea

Număr anunț
DA21712336
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BUCURESTI (CUI 17180127)
Furnizor / câștigător
TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.264,32 RON
Valoare atribuită
7.264,32 RON
Data publicării
12.11.2018 09:54
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.264,32 RON

din 7.264,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.