Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament - mentenanta 12 luni, Deviz Profesional ISDP 10, configuratia Constructor
- Număr anunț
- DA22196252
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
- Cod CPV
- 48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 08:33
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro