Ofertă acceptată Cumpărare directă

Primaria Mischii achizitioneaza pachet dulciuri

Număr anunț
DA21937091
Autoritate contractantă
COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.158,90 RON
Valoare atribuită
9.158,90 RON
Data publicării
04.12.2018 12:14
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.158,90 RON

din 9.158,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.