Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de numarat bani
- Număr anunț
- DA21397203
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 30132200-5 · Masini de numarat bancnote (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,58 RON
- Valoare atribuită
- 955,58 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 10:07
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
955,58 RON
din 955,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro