Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii la iluminatul public

Număr anunț
DA21703347
Autoritate contractantă
COMUNA ALIMAN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ALIMAN, JUDETUL CONSTANTA) JUDETUL CONSTANTA (CUI 7453130)
Furnizor / câștigător
ADRISIMO 27 SRL (CUI RO16400585)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.906,25 RON
Valoare atribuită
10.906,25 RON
Data publicării
09.11.2018 11:18
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.906,25 RON

din 10.906,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.