Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimate tipizate
- Număr anunț
- DA21390666
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- H-PRINT SRL (CUI RO5097142)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.463 RON
- Valoare atribuită
- 2.463 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:49
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.463 RON
din 2.463 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro