Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si revizie autovehicul
- Număr anunț
- DA21390128
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI RO6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,29 RON
- Valoare atribuită
- 498,29 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:30
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
498,29 RON
din 498,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro