Ofertă acceptată Cumpărare directă

organizare de evenimente si competitii sportive inclusiv conferinte de presa, inregistrari meciuri/c

Număr anunț
DA21389669
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV "SPORTUL STUDENTESC (CUI 4433856)
Furnizor / câștigător
PERFORMSPORT SRL (CUI 38265552)
Cod CPV
92622000-7 · Servicii de organizare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
04.10.2018 13:11
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.