Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
Detergenti profesionali pt spalat rufe
- Număr anunț
- DA21715192
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.622,08 RON
- Valoare atribuită
- 8.512,80 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 11:28
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.512,80 RON
din 8.622,08 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 109,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.