Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLENDER couplings components N-EUPEX DS172

Număr anunț
DA22190831
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
42996110-8 · Maceratoare pentru tratarea apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,48 RON
Valoare atribuită
672,48 RON
Data publicării
09.01.2019 09:51
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,48 RON

din 672,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.