Ofertă acceptată Cumpărare directă

7 USI TERMOPAN PENTRU SALI DE CLASE

Număr anunț
DA21399592
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Ciupercenii Noi (CUI 15141199)
Furnizor / câștigător
PESCARUS JUNIOR SRL (CUI 28439597)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
05.10.2018 11:42
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.