Ofertă acceptată Cumpărare directă

Urg' obstétrique: Plus de 100 situations d'urgence ! Poche – 30 mars 2017

Număr anunț
DA21398091
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
PRIOR MEDIA GROUP SRL (CUI RO4258780)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,10 RON
Valoare atribuită
178,10 RON
Data publicării
05.10.2018 10:45
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,10 RON

din 178,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.