Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carte- Primul Razboi Mondial intre Realitate si Fictiune

Număr anunț
DA21396377
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "DUILIU ZAMFIRESCU" VRANCEA (CUI 5760929)
Furnizor / câștigător
DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,34 RON
Valoare atribuită
133,34 RON
Data publicării
05.10.2018 09:35
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,34 RON

din 133,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.