Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VESELA-OALE

Număr anunț
DA21393713
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, SAT PILDESTI (CUI 20215845)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221110-1 · Vesela (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,83 RON
Valoare atribuită
286,83 RON
Data publicării
04.10.2018 15:55
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,83 RON

din 286,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.