Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTAINERE PENTRU DESEURI

Număr anunț
DA22193785
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.947,50 RON
Valoare atribuită
2.947,50 RON
Data publicării
09.01.2019 13:03
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.947,50 RON

din 2.947,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.