Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lacat mare 3 chei 60mm

Număr anunț
DA22193754
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,40 RON
Valoare atribuită
50,40 RON
Data publicării
09.01.2019 13:01
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,40 RON

din 50,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.