Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus anticalcar TEFAL XD9030E0
- Număr anunț
- DA21714043
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711320-8 · Filtre de ceai electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148 RON
- Valoare atribuită
- 148 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:51
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148 RON
din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro