Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj si intretinere iluminat public

Număr anunț
DA21713353
Autoritate contractantă
COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-GAMA SRL (CUI RO20874161)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
12.11.2018 10:30
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.