Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE RAFTURI METALICE 7 POLITE 2285X950X350MM CF CONTRACT

Număr anunț
DA21706639
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL DE PREVENIRE SI COMBATERE A SPALARII BANILOR (CUI 11806010)
Furnizor / câștigător
METALURGICA SA (CUI RO485)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.560 RON
Valoare atribuită
14.560 RON
Data publicării
09.11.2018 13:17
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.560 RON

din 14.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.