Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Program Informatic de Salarizare
- Număr anunț
- DA22166803
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 48450000-7 · Pachete software de contabilizare a timpului sau pentru resurse umane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare finală
- 11.000 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 10:30
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.