Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii auto Fiat Ducato

Număr anunț
DA22195032
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Furnizor / câștigător
ROYAL MOTORS SRL (CUI RO13341468)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.741,76 RON
Valoare atribuită
1.741,76 RON
Data publicării
09.01.2019 14:55
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.741,76 RON

din 1.741,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.