Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie caseta luminoasa politie locala

Număr anunț
DA21369260
Autoritate contractantă
Comuna Tibanesti (CUI 4540267)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare finală
1.050 RON
Data publicării
03.10.2018 08:44
Data finalizării
05.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.