Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin sol.inh. prin nebuliz. 5mg/ml x 10ml

Număr anunț
DA21717028
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114 RON
Valoare atribuită
114 RON
Data publicării
12.11.2018 12:24
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114 RON

din 114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.