Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si revizii tehnice la ascensoare conform PT - ISCIR - R1, R2/2010
- Număr anunț
- DA22187354
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- VERTICAL SERV IMPEX SRL (CUI RO1221123)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 12:34
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro