Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5cm

Număr anunț
DA21385240
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
SMART COMPACT SRL (CUI 38389143)
Cod CPV
22853000-4 · Suporturi de dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,80 RON
Valoare atribuită
782,80 RON
Data publicării
04.10.2018 10:25
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,80 RON

din 782,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.