Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridicare topo si trasare drum

Număr anunț
DA22200680
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
POP IONUŢ-VASILE - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE (CUI 35791528)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
10.01.2019 13:53
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.