Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare in camera single - Continental Suceava critic Calin Ciobotari

Număr anunț
DA22200356
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,05 RON
Valoare atribuită
119,05 RON
Data publicării
10.01.2019 13:31
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,05 RON

din 119,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.