Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid Fabi ;Hartie igienica 300 gr

Număr anunț
DA21400189
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,69 RON
Valoare atribuită
288,69 RON
Data publicării
05.10.2018 12:05
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,69 RON

din 288,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.