Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Complexe NPK 16.16.16
- Număr anunț
- DA21399228
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ALCRIST SRL (CUI RO14248392)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,50 RON
- Valoare atribuită
- 563,50 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 11:27
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,50 RON
din 563,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro