Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bilet avion KIEV-Bucuresti
- Număr anunț
- DA21710314
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
- Furnizor / câștigător
- CARPATOUR SRL (CUI RO14173745)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.852 RON
- Valoare atribuită
- 1.852 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 08:03
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.852 RON
din 1.852 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro