Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bureti din sarma pentru vase, 3 buc/set, Cod RTC GL000703

Număr anunț
DA21398778
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Sfanta Maria (CUI 5528270)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,10 RON
Valoare atribuită
4,10 RON
Data publicării
05.10.2018 11:09
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,10 RON

din 4,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.