Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie a 15 sisteme compuse fiecare din 2 echipamente Ultrason X. Bird-X si Bird-X Outdoor Laser

Număr anunț
DA21398086
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
GEODATA ENTERPRISE SRL (CUI RO24203037)
Cod CPV
32342400-6 · Dispozitive acustice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.727,30 RON
Valoare atribuită
74.727,30 RON
Data publicării
05.10.2018 10:44
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.727,30 RON

din 74.727,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.