Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat

Router Cisco 829 IR829GW-LTE-GA-EK9 4G LTE 2xSIM, 4x10/100/1000 POE +antena CISCO ANT-5-4G2WL2G1-O

Număr anunț
DA21398006
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.650 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
05.10.2018 10:41
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.650 RON

din 9.800 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.