Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azotat de amoniu

Număr anunț
DA21396920
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ALCRIST SRL (CUI RO14248392)
Cod CPV
24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,75 RON
Valoare atribuită
456,75 RON
Data publicării
05.10.2018 09:56
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,75 RON

din 456,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.