Ofertă acceptată Cumpărare directă

754 Articole sportive cf proforma 256

Număr anunț
DA21674267
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA INVATATOR RADU ION (CUI 29032841)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,53 RON
Valoare atribuită
723,53 RON
Data publicării
07.11.2018 09:22
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,53 RON

din 723,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.