Ofertă acceptată Cumpărare directă

TZBEY 9 Aeroterma electrica Zobo , 380 V , putere 9 kW , debit aer 980 mc/h

Număr anunț
DA21719146
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SOCIALE - UNITATEA TERITORIALA 310 (CUI 4149979)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,52 RON
Valoare atribuită
989,52 RON
Data publicării
12.11.2018 13:38
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,52 RON

din 989,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.