Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Blender vertical GORENJE HBX603HC, 600W, negru-ino-ptr CIA OLTENI
- Număr anunț
- DA21716398
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,02 RON
- Valoare atribuită
- 147,02 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 12:06
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,02 RON
din 147,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro