Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie aparate aer conditionat
- Număr anunț
- DA21715086
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.940 RON
- Valoare atribuită
- 11.940 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:25
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.940 RON
din 11.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro