Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompe si piese pompe
- Număr anunț
- DA21391807
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.412 RON
- Valoare atribuită
- 33.412 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 14:31
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.412 RON
din 33.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro