Ofertă refuzată Cumpărare directă

Chirie butelii P3, conf. fact 0081445377/07.11.2018

Număr anunț
DA21711629
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare finală
2,35 RON
Data publicării
12.11.2018 09:23
Data finalizării
12.11.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.