Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII INVELITOARE, CU TABLA TIP TIGLA ,ACOPERIS SCOALA NEGOITA DANAILA

Număr anunț
DA21389824
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Furnizor / câștigător
TEAM CONSTRUCT SRL (CUI RO18223315)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.570,44 RON
Valoare atribuită
70.570,44 RON
Data publicării
04.10.2018 13:18
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.570,44 RON

din 70.570,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.