Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv didactic pt tehnici corecte de igiena a mainilor
- Număr anunț
- DA21704567
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 39294000-9 · Aparate si echipamente utilizate in scopuri demonstrative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.641 RON
- Valoare atribuită
- 1.641 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 12:01
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.641 RON
din 1.641 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro