Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test aciditate ulei frigorific 4 fiole Errecom,Electroventil 35mm sudabil cu bobinaFiltru cartus Dan

Număr anunț
DA21385535
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
Cod CPV
24951200-7 · Aditivi pentru uleiuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.123,70 RON
Valoare atribuită
2.123,70 RON
Data publicării
04.10.2018 10:34
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.123,70 RON

din 2.123,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.