Ofertă acceptată Cumpărare directă

AERATOR LAVOAR 24X1 PCH2W FERRO

Număr anunț
DA21714258
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,17 RON
Valoare atribuită
4,17 RON
Data publicării
12.11.2018 10:57
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,17 RON

din 4,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.