Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet ADV1045909

Număr anunț
DA21682095
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.406 RON
Valoare finală
6.406 RON
Data publicării
07.11.2018 13:41
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.