Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe frontala ARCTIC APL81012BDW3, 8kg, 1000rpm, A+++, alb
- Număr anunț
- DA21719246
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,27 RON
- Valoare atribuită
- 882,27 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:42
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,27 RON
din 882,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro