- Număr anunț
- DA21718661
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLAD TEPES (CUI 24120195)
- Furnizor / câștigător
- ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
- Cod CPV
- 09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371,25 RON
- Valoare atribuită
- 371,25 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:22
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
371,25 RON
din 371,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro